Kurucumuz Hakkında

Bilge Pınar Oğur

1986 İstanbul doğumludur. Lisans öğrenimini Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde, yüksek lisans öğrenimini ise Marmara Üniversitesi Kişilerarası İletişim bölümünde tamamlamıştır.

 

Profesyonel çalışma hayatına kurumsal firmaların İnsan Kaynakları Departmanı’nda başlamış, Kale Endüstri Holding A.Ş., Kibar Holding A.Ş., Aras Kargo A.Ş., Kargoist A.Ş. gibi kurumsal firmalarda İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme, Kurumsal Eğitimler, Performans Değerlendirme, Çalışan İlişkileri Yönetimi gibi süreçleri yönetmiştir.

 

Kurumsal hayatta edindiği bilgiler ve çalışma ilişkilerine dair şahit olduğu binlerce vaka ile kazandığı tecrübeleri, dönüşümü arzulayan bireylere ve kurumlara danışmanlık hizmeti vererek aktarma yolunu tercih etmiştir.

 

Çalışan ilişkileri yönetimiyle, çalışan psikolojisi ve bunun kurumlar üzerindeki etkileri gibi konularda uzmanlaştıktan sonra kişilerarası iletişim yüksek lisans programını ve ilişki koçluğu, aile & ebeveyn koçluğu eğitimlerini tamamlayarak bireylere de danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

 

Hayattaki gayesi; hakikate her geçen gün biraz daha yaklaşabilmek ve bireylerin kendi hakikatini bularak gerçek bir yaşam sürmesi yolunda onlara eşlik etmektir.

Biz Kimiz?

Mano Danışmanlık, bireylerin ve kurumların oldukları yerlerden olmaları gereken yerlere doğru çıkacakları yolda onlara rehberlik ve yol arkadaşlığı yapmak amacıyla kurulmuştur.


Uzman ekibiyle birlikte, danışanın mevcut durumunu ele alarak limitlerini, kaynaklarını, potansiyelini ve risklerini analiz eder ve gerçek ihtiyaçlarını tespit ederek ona butik bir danışmanlık hizmeti verir.

 

Vizyonumuz

Kendini yeniden inşa etmek isteyen her kişi ve kurumun danışmak için tercih edeceği ilk rehber olmak.

Misyonumuz

Bireylerin veya kurumların en iyi versiyonlarını gerçekleştirme yolunda bilgi ve

tecrübemizle onlara el uzatıp dönüşümlerine destek olmak.
“Daha iyi bir gelecek var ve onu el ele kurabiliriz.”

Değerlerimiz

Mano Danışmanlık olarak cesaretin korkmamak değil yüzleşebilmek olduğunu, kuvvetin yıkılmamak değil devam edebilmek olduğunu ve başarının muhakkak çabalamaktan geçtiğini biliyoruz.

 
Bu anlayışla; işbirliği yaptığımız her kişi ve kuruma samimi, gerçek ve işlevsel bir hizmet sunarak ilerlemelerini sağlamayı, sonunda kendi çabaları ve cesaretleriyle de gurur duymalarına

şahitlik etmeyi amaçlıyoruz. 


Tüm hizmetlerimizi samimiyetten, hakikatten ve verimlilikten ödün vermeden sunuyoruz.